Пільгові умови участі для українських експонентів у Міжнародній виставці “Medbaltica 23”

Пільгові умови участі для українських експонентів у Міжнародній виставці “Medbaltica 23”

Представник ТПП України у Латвії Олександр Петров інформує щодо пільгових умов участі для українських експонентів у Міжнародній виставці медичного обладнання та технологій “Medbaltica 23” (21-22 вересня 2023р., м. Рига):

“Маємо за честь запросити Вас прийняти участь в роботі Національного стенду України в межах медичної виставки Балтії «Medbaltica» 2023, котра відбудеться 21-22 вересня 2023 р. в м. Рига.
Організаторами стенда виступають Посольство України в Латвійській Республіці, Торгово-промислова палата України (Представництво в Латвії), «Торговий дім Україна», також Федерація роботодавців України, сервіс глобалізації українського бізнесу «NAZOVNI», Рада
експортерів та інвесторів при МЗС України.
«Medbaltica» 2023 (https://www.bt1.lv/medbaltica/rus/) – найважливіша медична виставка регіону, в якій традиційно приймають участь країни Балтійського регіону, Скандинавії, Центральної та Східної Європи. З метою розширення асортименту та пошуку нових партнерів та направлень спеціалізації, виставку «Medbaltica» 2023 відвідають спеціалісти різних галузей охорони здоров’я, виробники медичної продукції з Латвії та зарубіжних країн та ін.
Участь в межах Національного стенду України є безкоштовною. Заявку на участь необхідно направити до 22 липня 2023 р. на електронну пошту info@thukraina.com, рекламну продукцію для розміщення на стенді (доставка в м. Рига) – до 19 серпня 2023 р. Формування, відправка та отримання рекламної продукції узгоджується в робочому порядку. Контактна особа – Представник ТПП України в Латвії Олександр Петров, тел. +371 2719220 (WhatsApp, Viber, Telegram).
Також повідомляємо, що є додаткова можливість оренди площі експозиції для персонального стенду компанії за спеціальними тарифами зі знижкою.
За результатами участі у виставці, «Торговий дім Україна» сприяє розвитку та укріпленню отриманих ділових контактів, а також інші послуги по виходу на ринок Європейського Союзу (адаптація товарів та послуг для ринку ЄС, сертифікація продукції та виробництва, реєстрація торгівельних марок та ін.).

Більш детальніше з діяльністю «Торгового дому Україна» Ви можете ознайомитись на нашому сайті – www.thukraina.com