Підтримка руху українських товарів: Єврокомісія запустила платформу для пошуку бізнес-партнерів ЄС-Україна

Шукаєте шляхи підтримки українського експорту? Ваш бізнес пропонує транспортні або складські рішення? Ви є українським зерновим трейдером і шукаєте логістичного партнера для експорту своєї продукції? Реєструйтеся на Платформі пошуку бізнес-партнерів ЄС-Україна. – Зазначається на сайті представництва ЄС в Україні.

Ця Платформа створена Європейською Комісією та адмініструється мережею Enterprise Europe Network з метою швидкого об’єднання зусиль суб’єктів підприємницької діяльності ЄС та України задля знаходження прагматичних рішень щодо експорту сільськогосподарської продукції з України вже зараз.

До практичної реалізації ініціативи вже долучилися бельгійські партнери Запорізької ТПП. Зокрема, старший радник по зв’язкам з ЄС у Торгово-промисловій палаті Антверпена Люк Ван Луверен вже повідомив про намір одного з промислових хлібозаводів регіону зареєструватися на цій платформі як покупець, щоб найближчим часом провести B2B-переговори 1-на-1 з українськими експортерами.

Продовжуємо стежити за всіма можливостями, які будуть запущені найближчими тижнями на «Маркетплейс» на цьому сайті.

Наразі Платформа сприяє реалізації одного з напрямів роботи, передбачених Планом дій Україна-ЄС «Шляхи солідарності». Вона допоможе узгоджувати підприємців ЄС та Україні з метою:

визначення нових логістичних ланцюгів постачання для експорту та імпорту продукції та матеріалів з/до України;

знаходження нових партнерів у сферах логістики та міжнародної торгівлі;

обміну думками щодо рішень та ініціатив для переосмислення логістики та ланцюгів постачання, адаптації інфраструктури та доставки потрібного обладнання та техніки в потрібне місце.

Платформа зосереджує увагу на таких галузях:

логістика: збут, закупівлі, транспорт, зберігання, перевалка;

виробництво та переробка: сільськогосподарської та харчової продукції, сировини тощо.

експорт та імпорт сільськогосподарської продукції: пшениці, кукурудзи, ячменю, соняшнику, цукрового буряка, бобових, плодоовочевих культур тощо;

експорт та імпорт харчових продуктів: рослинної олії, м’яса, молочних виробів, цукру, борошна, напоїв, хлібобулочних та кондитерських виробів тощо;

експорт та імпорт сировини: запасних частин для агротехніки, металу, деревини, мінеральних добрив, бензину, дизельного палива тощо.

Ця платформа доповнює дві інші платформи для пошуку партнерів, роботу яких підтримує Європейська Комісія. Вони допомагають знаходити рішення для подолання проблем, викликаних війною, і можуть, в тому числі, стати корисними для вашого бізнесу: платформу підтримки ланцюгів постачання Enterprise Europe Network (EEN – Мережа підприємств Європи) та форум EU Clusters Support Ukraine (Європейська підтримка кластерів України).

Джерело: https://www.eeas.europa.eu/delegations/ukraine/підтримка-руху-українських-товарів-єврокомісія-запустила-платформу-для-пошуку_uk?s=232