Угода про співробітництво між Запорізькою ТПП і Торгово-промисловою палатою Хатлонської області, Таджикистан

Угода про співробітництво між Запорізькою ТПП і Торгово-промисловою палатою Хатлонської області, Таджикистан

Підписано Угоду про співробітництво між Запорізькою ТПП і Торгово-промисловою палатою Хатлонської області, Республіка Таджикистан.

Подія відбулася під час онлайн бізнес-конференції «Україна-Таджикистан: можливості ділового співробітництва. Регіональний вимір».

Дипломати, депутати, керівництво палат, лідери Українсько-таджицьої ділової Ради та представники понад 60 компаній висловили зацікавлення у кооперації. Зокрема, у сферах машинобудування, металургії, енергетики та агросфери. 

У конференції взяли участь Посол Республіки Таджикистан в Україні Давлаталі Назрізода, Радник Посольства України в Республіці Таджикистан Ігор Кизима, Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, заступник голови ТПП Республіки Таджикистан Одила Сангова та керівниця депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Таджикистан Дениса Маслова.

Під час панельної дискусії обговорили шляхи активізації торгівлі, передусім на рівні регіональної співпраці.

 Сторони визнали, що зростання товарообігу суттєво обмежує логістична проблема і обговорили кроки обох країн з вирішення транспортного питання.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков подякував всім учасникам заходу за зусилля з розвитку двосторонніх відносин. Він висловив сподівання на якнайшвидне відновлення прямого авіасполучення між країнами, яке суттєво вплине на зростання ділової активності. 

ТПП України наступного року планує організацію бізнес-місії, до складу якої увійдуть представники регіональних палат та бізнесу. Учасники ділової делегації візьмуть участь у прямих переговорах із бізнес-спільнотою Таджикистану.