Підприємцям розповіли про інструменти державної підтримки малого та середнього бізнесу

Підприємцям розповіли про інструменти державної підтримки малого та середнього бізнесу

Про компенсаційні, фінансові інструменти підтримки малого та середнього бізнесу дізнавались 1 грудня під час вебінару, організованого в рамках спільного проєкту Запорізької і Волинської ТПП.

Оксана Меріда, начальниця управління реалізації політики зайнятості Волинського обласного центру зайнятості надала вичерпну інформацію щодо змісту і вимог програм для бізнесу, які реалізує Державна служба зайнятості в умовах дії воєнного стану.

Зокрема, це компенсація витрат роботодавців на заробітну плату при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб, а також безробітних, які знаходяться на обліку у Центрі зайнятості.

Окремо зупинились на положеннях програми єРобота, що дозволяє отримати грант на власну справу.

Також до обговорення долучилась Владислава Панасенко,  начальниця Управління забезпечення реалізації повноважень у Запорізькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях, розповівши про державну підтримку підприємництва за профілем роботи ФДМУ – залучення інвестицій через приватизацію та оренду державного майна. Зокрема, вона детально зупинилась на питаннях оренди державного майна, що може стати вигідним інструментом для старту власного бізнесу.

.

Серія вебінарів продовжується.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України,  розвитку крафтового виробництва.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.