Підбірка запитів та пропозицій від EEN-Ukraine: 18 травня 2023 року

Український виробник дозуючих насосів для текстильної, хімічної, нафтової, гірничодобувної та металургійної промисловості шукає агентів та дистриб’юторів.

Кам’янський машинобудівний завод є провідним виробником шестеренних насосів у Східній Європі і успішно працює на ринку вже понад 20 років. На даний момент завод виготовляє більше 50 типів насосів. Основні верстати, які використовуються в процесі виробництва – Nakamura-Tome, WEMA Glauchau, Reishauer, Peter Wolters та інші, забезпечують бездоганну якість продукції з точністю до мікрона. Компанія зацікавлена в розвитку партнерських відносин з дилерами та агентами на гнучких умовах.

Пропонуємо понад 50 типів насосів для різних галузей промисловості, включаючи текстильну, хімічну, нафтогазову, гірничодобувну, машинобудівну, фармацевтичну та металургійну промисловості. Наша продукція відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки, а ми надаємо гарантії на весь асортимент. Представники компанії готові надати всю необхідну інформацію та запропонувати конкурентні умови для ефективної співпраці.

Якщо ви зацікавлені, будь ласка, звертайтесь за адресою aloshakova@kammash.com та вкажіть код мережі ENN – BOUA20230206008

Потрібні постачальники пиломатеріалів з вільхи та осики

Ви виробляєте пиломатеріали з вільхи та осики? Ви хочете співпрацювати з фінською компанією, що виготовляє вироби для саун? Тоді цей запит для вас!

Фінське МСП шукає постачальників пиломатеріалів з вільхи та осики за договором постачальника. Компанія зацікавлена у співпраці з компаніями з Естонії, Латвії, Литви, України та Польщі.

Постачальник повинен мати можливість забезпечити постійне повне причепне постачання пиломатеріалів з осики та вільхи. На даний момент компанія використовує понад 3000 м3 цього виду деревини на рік. Якщо вас зацікавив цей запит, будь ласка, зв’яжіться за електронною адресою een.network.ukraine@gmail.com, вказавши код BRFI20230217008 та описавши бажану співпрацю.

Enterprise Europe Network Ukraine допоможе вам укласти успішну угоду!

З питань представлення компанії у Європейській мережі підприємств запрошуємо запорізькі компанії звертатися до управління організаційної роботи і міжнародних відносин Запорізької ТПП.

Наші контакти: (050) 484-11-97, (061) 233-11-72, e-mail: oso@cci.zp.ua