Онлайн-захід «Весняна посівна: добрива, логістика, насіння, техніка та технології»: відеозапис

Онлайн-захід «Весняна посівна: добрива, логістика, насіння, техніка та технології»: відеозапис

30 березня 2023 Консорціум EEN Україна провів ОНЛАЙН захід «Весняна посівна: Добрива, логістика, насіння, техніка та технології».

Трансляція доступна за посиланням: https://eu-ua-solidarity-lanes.seu.b2match.io/page-1931

Модератором виступила координатор Консорціму EEN-Ukraine Ольга Шубіна.

В рамках івенту спікери представили:
– основні виклики та можливості в експорті та імпорті добрив, насіння, техніки та технологій;
– відповли на основні питання від компаній, що займаються посівною- активізували бізнес-діалог між компаніями Європейського Союзу та України.

В рамках заходу спікери розкрили основні питання з боку транспортних та логістичних компаній а також виробників добрив та насіння.
На заході виступили: генеральний менеджер Консорціуму EEN-Україна Олена Фесенко, розповіла про можливості платформи “EU-Ukraine Solidarity Lane Platform”🟢 Микола Мороз, генеральний директор директорату агропромислового розвитку Міністерства АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ – розповів про актуальні проблеми та задачі цьогорічної посівної, а також навів ряд данних щодо площь цогорічної посівної та основних культур, на яких концентруватимуться аграрії.

СЕРГІЙ Іващенко, в. о. виконавчого директора Української зернової асоціації розповів про актуальні задачі, транспортування зерна та роботу зернових коридорів. Також компанії, що беруть Участь у В2В-зустрічах на платформі EU-Ukraine Solidarity Lanes (https://eu-ua-solidarity-lanes.seu.b2match.io/) презентували свій асортимент продукції, поділилися контактними даними з міжнародними партнерами, та представили аудиторії та баєрам свої комерційні пропозиції та деталізацію обсягів.

Доєднуйтеся до платформи, знаходьте нові партнерства та відкривайте цікаві можливості співпраці: https://eu-ua-solidarity-lanes.seu.b2match.io/.