Онлайн-захід “Розвиток сучасної енергетичної системи в Україні”: відеозапис

Онлайн-захід “Розвиток сучасної енергетичної системи в Україні”: відеозапис

Консорціум EEN Україна, в рамках роботи платформи “Electric energy matchmaking Forum for Ukraine support”, організував онлайн-захід “Розвиток сучасної енергетичної системи в Україні: мікромережа, альтернативна, зелена та відновлювана енергетика”.

Трансляція заходу доступна за посиланням: https://een-humanitarian-corridor-for-ukraine.b2match.io/…

Модератором заходу виступила генеральний менеджер Консорціму EEN-Ukraine Фесенко Олена.

Захід відкрили:

Фарид САФАРОВ, заступник Міністра енергетики України,
Гуннар МАТТІСЕН, представник Європейської Комісії та EISMEAВ.

В рамках заходу спеціалісти провідних інноваційних компаній та державних організацій розповіли, як підтримати реконструкцію енергетичної системи України найсучаснішим способом та з використанням найбільш проривних технологій та ініціатив Європейського Союзу, як розширити співпрацю між ЄС та українськими МСП в енергетичному секторі.

Тілль ШТАЙНКАМП, представник Генерального директорату з питань європейського цивільного захисту та операцій з надання гуманітарної допомоги, розповів про Координаційний центр з реагування на надзвичайні ситуації (ERCC).

Марі-Тереза РІХТЕР-КУНЕРТ, представниця Секретаріату Енергетичного Співтовариства, керівник фідуціарної робочої групи для України та Молдови, розповіла про Фонд енергетичної підтримки України та його інструменти/механізм підтримки відновлення енергетичної системи України,

Ешлі ХАНЗІКЕР, директор із закупівель Проекту енергетичної безпеки, USAID, розповів про інструменти підтримки Енергетичної системи України.

Мартіна ДІСС, представниця Генерального директорату з питань зростання, Європейської Комісії, розповіла про “Програму Single market та нові можливості для українських МСП”.

Тарас БОЙЧУК, керівник Офісу ДПП СПІЛЬНО, Міністерство відновлення України, розповів про національні механізми відновлення України.

Ніко ГАЧЕЧИЛАДЗЕ, представник Державної організації “Агентство з підтримки державно-приватного партнерства” розкрив роль державно-приватного партнерства у відновленні енергетичної галузі України

Ольга Шубіна, координатор консорціуму EEN Україна презентувала Європейську мережу підприємств EEN та її інструменти.

Також в рамках цього заходу компанії поділилися своїм досвідом та передовими практиками у таких сферах:

– мікромережева енергосистема; – когенерація; – альтернативна енергетика; – відновлювальна енергія; – зелені технології; – мережі теплопостачання. Під час заходу виступили представники державного та приватного секторів, кінцеві споживачі, державні організаціям, виробники та дистриб’ютори різного енергетичного обладнання, серед яких: ПАТ “СУМИОБЛЕНЕРГО Consulting Engineering Agent Service Enertek Ltd Solarstone LightMirror Superior Performance Energy Zero Emission Advisors Turbine Marine Inc ТОВ “Унітарний Енергостандарт” Arabinski SRL.