ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ: «УКРАЇНА-ТАДЖИКИСТАН: МОЖЛИВІСТЬ ДІЛОВОЇ СПІВПРАЦІ. РЕГІОНАЛЬНИЙ ВИМІР»

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ: «УКРАЇНА-ТАДЖИКИСТАН: МОЖЛИВІСТЬ ДІЛОВОЇ СПІВПРАЦІ. РЕГІОНАЛЬНИЙ ВИМІР»

23 листопада о 10:30 відбудеться онлайн-бізнес-конференція: «Україна-Таджикистан: можливість ділової співпраці. Регіональний вимір».
РЕЄСТРАЦІЯ

Захід буде організовано Торгово-промисловою палатою України у співпраці з Посольством Республіки Таджикистан в Україні, Посольством України в Республіці Таджикистан, ТПП Таджикистану, ТПП Таджикистану Хатлонської області, Міністерством економіки України та іншими партнерськими організаціями.
 
Під час онлайн зустрічі будуть висвітлені найбільш перспективні питання двостороннього торговельно-економічного співробітництва таджицьких та українських компаній, сфери взаємовигідної кооперації тощо.
До пріоритетних напрямів  у двосторонніх відносинах України з Таджикистаном в економічній сфері належать:

  •  агропромисловий та продовольчий комплекс (зокрема товари групи «цукор і кондитерські вироби з нього»);
  •  фармацевтична продукція;
  •  розвиток транспортних та енергетичних коридорів.

Програма заходу включатиме пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-таджицького економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Таджикистані та інші актуальні питання, після чого відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл обох країн, а також у рамках заходу відбудеться засідання Української частини Українсько-Таджицької ділової ради (10:30-11:00).
Контакти для довідок:

Валерія Забашта – zva-zed@ucci.org.ua,  моб. 050 366 4997,  
Мацієвська Олена – mem-ier@ucci.org.ua, моб. 096 129 5565.