Онлайн-конференція “Україна-Польща: логістичні питання в умовах війни”: 15 червня, 13.00

15 червня о 13:00 Торгово-промислова палата України запрошує на онлайн-конференцію на тему: “Україна-Польща: логістичні питання в умовах війни. Нові можливості, перспективи для співробітництва”.

Співорганізатором заходу з польскої сторони виступає Закордонне торговельне бюро у м. Києві Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі разом з тим захід буде проходити під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні.

Враховуючи ускладнення, викликані воєнним станом в Україні, більшість українських експортерів зіштовхнулись із проблемою пересування та рухом товарів, що практично призупинило роботу підприємців, а відтак негативно відзначилося на економіці нашої країни.

Учасниками конференції виступають представники урядових структур Польщі, Міністерство інфраструктури України, АТ «Українська залізниця», Комітет підприємців сфери автотранспорту та логістики при ТПП України, Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України, державні і приватні логістичних компаній Польщі.

Основні теми заплановані до обговорення: залізничний транспорт; автомобільний та водний транспорт.
Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найбільш актуальні питання та зміни, які відбулися під час воєнного періоду в логістичній сфері, можливості розширення та поглиблення співпраці з приватними та державними логістичними компаніями Польщі, запитання та відповіді українських експортерів.

Реєстрація – https://forms.gle/hG3Knb8ot42CRRyFA
Контактні особи в ТПП України: Забашта Валерія (+38 050 366 4997valeryz.2393@gmail.com, Анна Любима тел.: +38 095 546 6509, email: dept.ier@gmail.com).