Онлайн-конференція “Логістичні питання для українських експортерів”

Враховуючи ускладнення, викликані воєнним станом в Україні, більшість українських експортерів зіштовхнулись із проблемою пересування та руху товарів, що практично призупинило роботу українських підприємців, а відтак негативно позначилось на економіці України.

З метою обговорення поточної ситуації 1 квітня о 12:00 Торгово-промислова палата України запрошує на онлайн-конференцію на тему: «Логістичні питання в Україні, умови, нові правила, та альтернативні коридори для пересування товарів».

Захід організовано у співпраці з Міністерством економіки України, Міністерством інфраструктури України, Міністерством економіки України, Комітетом підприємців сфери автотранспорту та логістики при ТПП України, Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України.

Основні теми обговорення: актуальні для бізнесу можливості залізничного, автомобільного та водного транспорту.

Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найбільш важливі питання та зміни, які відбулися під час воєнного періоду в логістичній сфері, запитання та відповіді українських експортерів.

Реєстрація: https://docs.google.com/…/149M3xfIQ5E0rK8mm5qwZ7Fl…/edit

Участь безкоштовна

Контактні особи в ТПП України:
Забашта Валерія (+380503664997, valeryz.2393@gmail.com; Мацієвська Олена – mem-ier@ucci.org.ua, моб. 096 129 5565); Шубіна Ольга (+380506434344, soo-ird@ucci.org.ua).

Приєднуйтесь!