Онлайн-брифінг «Практична логістика для бізнесу»: 14 квітня

Онлайн-брифінг «Практична логістика для бізнесу»: 14 квітня

14 квітня 2022 року о 14:00 відбудеться онлайн-брифінг на тему: «Логістичні питання в Україні, умови, нові правила, та альтернативні коридори для пересування товарів для представників аграрного сектору».

Адже враховуючи ускладнення, які викликані воєнним станом в Україні більшість українських аграріїв зіштовхнулись із проблемою пересування та рухом товарів, що практично призупинило роботу українських підприємців, а відтак негативно позначилось на економіці України.

Захід організовано Торгово-промисловою палатою України, Міністерством інфраструктури України, Асоціацією автомобільних перевізників України, Комітетом підприємців агропромислового комплексу при ТПП України та іншими.

Програма зустрічі передбачає пленарну частину, під час якої будуть висвітлені найбільш актуальні питання, закони та зміни, які відбулися під час воєнного періоду в аграрному секторі, запитання та відповіді українських експортерів.

Запрошуємо  вас взяти участь у онлайн-конференції, та надіслати ваші запитання/пропозиції на пошту- ier.ucci.2020@gmail.com).

Реєстраціяhttps://forms.gle/Y661vexeDeLT42reA

Контактна особа в ТПП України:

Забашта Валерія (+380503664997, ier.ucci.2020@gmail.com)