Огляд ринків: аналіз експорту України до Туреччини

Нагадуємо, що експертами Запорізької торгово-промислової палати на Ваш запит проводиться аналіз ринків експорту-імпорту товарів. Адже це є запорукою подальшої вдалої реалізації зовнішньоекономічної діяльності компанії.

Наразі пропонуємо до Вашої уваги стислий аналіз двосторонньої торгівлі між Україною і Туреччиною в 2020, а саме – експорт України до Турецької Республіки.

Як показує аналіз, експорт до Туреччини складає достатньо велику частку загального експорту України. На першому місці залишається експорт чорних металів, це пов’язано з низьким Еквівалентним адвалорним тарифом (мито, що нараховується у відсотках до митної вартості товарів та інших предметів, які обкладаються митом), який  застосовує Туреччина, але цей товар втрачає свої позиції.

Також експерти Запорізької ТПП можуть підготувати більш детальний аналіз щодо Вашої продукції та ринків диверсифікації, а саме надати інформацію щодо дослідження пріоритетних ринків збуту, нетарифних обмежень, тарифних обмежень, переліку регламентуючих документів, переліку профільних виставок, списку потенційних контрагентів тощо.

Тому ми радимо замовнику обов’язково звернути увагу на цю послугу!

Звертайтеся до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин за тел. (061) 233-11-72, e-mail: info1@cci.zp.ua