Об’єднуємо бізнес для відновлення України!

У Торгово-промисловій палаті України відбулась знакова бізнес-зустріч.

Делегація MEDEF International – найбільшою федерацією роботодавців у Франції – та лідери українського енергоринку познайомились і обговорили пряму співпрацю за підтримки ТПП України.

MEDEF об’єднує 70% французьких компаній, які генерують 80% ВВП країни.

«Дуже вдячний лідеру Medef International Жерару Вульфу за особисту підтримку України. Мета візиту наших французьких друзів до Києва – ознайомитись із потребами української економіки й узгодити напрямки спільної роботи. Ми були разом, були щирі і обговорили відверто гострі питання. Далі – системна робота й бізнес-місія до Франції!», – сказав Геннадій Чижиков, президент ТПП України.

У складі французької місії – представники енергоринку, фармацевтичної й медичної галузей та будівельних компаній.

Саме ці напрямки були визначені пріоритетними для двостороннього співробітництва під час форуму на найвищому рівні в Парижі у грудні 2022 року.

Учасниками розмови з французькими партнерами стали Василь Хмельницький, засновник UFuture, Дмитрий Сахарук, виконавчий директор Група ДТЕК з командою, Асоціація відновлюваної енергетики України.

Довідково

Mouvement des entreprises de France (MEDEF/Рух підприємств Франції) є найбільшою федерацією роботодавців у Франції. Вона налічує понад 750 000 компаній-членів, 90 відсотків з яких є малими та середніми підприємствами з менш ніж 50 співробітниками.

MEDEF займається лобіюванням на місцевому, регіональному, національному та загальноєвропейському рівнях.