НОВИНИ КЛАСТЕРУ «ІАМ»: ВІЗИТ ДО КОМПАНІЙ-ПАРТНЕРІВ У МЕЛІТОПОЛІ

НОВИНИ КЛАСТЕРУ «ІАМ»: ВІЗИТ ДО КОМПАНІЙ-ПАРТНЕРІВ У МЕЛІТОПОЛІ

14 червня засновники запорізького кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» відвідали м. Мелітополь, де зустрілися з керівництвом компаній-партнерів кластеру, членів Запорізької торгово-промислової палати: ТОВ «ГК «Турбоком» і ТОВ «Термоліт».
Це підприємства, які демонструють сучасні технології, високу якість продукції та мають широку мережу міжнародних контактів.
Засновник і генеральний директор ТОВ «ГК «Турбоком» Володимир Овчаренко представив об’єднання підприємств, до якого входять: ТОВ «Ливарна компанія «Мелт» і ТОВ «Завод «Екопромліт», ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів», сервісні центри «Turbocom-service», а також торговельні та сервісні компанії в Україні та закордоном. Сьогодні на підприємстві щорічно виробляється понад 45000 турбокомпресорів з асортиментом понад 120 моделей турбін для різних видів вантажних та пасажирських автомобілів, сільськогосподарської та спецтехніки. Продукція експортується в 30 країн світу. Ливарне виробництво чавуну за газифікованими моделями, яке використовується підприємством, дозволяє виготовляти якісне литво складних корпусних деталей без використання токсичних смол і матеріалів, є універсальним для чорних і кольорових металів. Технологія виробництва чавунних відливок на підприємстві унікальна та екологічно чиста, адже забезпечує як утилізацію небезпечних речовин, так і високу якість продукції.
Засновник та директор ТОВ «Термоліт» Іса Ісаєв презентував основні здобутки власного підприємства, основні напрями діяльності.
ТОВ «Термоліт» – підприємство повного циклу виробництва, діяльність якого почалася в 1996 році. На даний момент займає одну з лідируючих позицій не тільки на українському, але й міжнародному ринках. Підприємство спеціалізується на проектуванні, виготовленні та постачанні індукційних тигельних плавильних електропечей, тиристорних перетворювачах частоти, індукційних нагрівальних і гартівних установках, високочастотних транзисторних генераторах тощо.
Кластер «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» продовжує будувати мережу надійного партнерства і співпраці.
Кластер «ІАМ» – спільна ініціатива Запорізької торгово-промислової палати, Асоціації Підприємств Промислової Автоматизації України, Національного університету «Запорізька політехніка» та групи запорізьких компаній.
Переваги участі у кластері:
1. Спільний вихід на нові ринки і пошук нових клієнтів.
2. Створення сучасних «цифрових» продуктів і стартапів.
3. Підвищення економічної ефективності виробництва.
4. Набуття спільного досвіду, напрацювань, інновацій.
Познайомитися з учасниками кластеру можна на онлайн-платформі https://www.cluster.zp.ua/.
Маркетплейс промислового інжинірингу: https://www.iamcluster.zp.ua/
Приєднуйтесь!
Контактна інформація:
Запорізька ТПП, +38 061 233 11 72, 050 484 11 97, oso@cci.zp.ua