Нова послуга для міжнародних перевізників у рамках сервісу «єЧерга»

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України запускає нову послугу для міжнародних перевізників у рамках сервісу «єЧерга» – можливість відслідковувати всі онлайн-бронювання в особистому кабінеті. Про це повідомляє Мінвідновлення.

Як зазначено, переглядати всі активні черги можна через особистий кабінет у системі «Шлях»: йдеться про статус кожної вантажівки та автобуса, зареєстрованих на перевізника.

Нова опція стала доступною завдяки інтеграції систем «єЧерга» та «Шлях».

«Міністерство перебуває у постійному діалозі з перевізниками та водіями, а всі конструктивні пропозиції щодо вдосконалення сервісу «єЧерга» завжди беруться в роботу. Функція заміни водія, доступність сімома мовами, можливість перевізнику слідкувати за чергами своїх автівок одночасно – це лише частина функціоналу, яка була розроблена для зручності користувачів. Продовжуємо працювати над масштабуванням сервісу для всіх транспортних засобів, що перетинають наш кордон», – наголосив віцепрем’єр міністр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Перевірити статус всіх автомобілів в електронній черзі можна в особистому кабінеті системи «Шлях» у вкладці «Моя єЧерга». Зокрема, перевізник може переглянути:

  • Транспортні засоби, зареєстровані в електронній черзі.
  • Статус авто в єЧерзі.
  • Дані про підприємство, транспортний засіб, причіп.
  • Номер вантажної митної декларації.