Німецький стартап розробив унікальне предиктивне технічне обслуговування, яке може запобігти значним ушкодженням, викликаним відмовою машини

Німецький стартап розробив унікальне предиктивне технічне обслуговування, яке може запобігти значним ушкодженням, викликаним відмовою машини.

Відмова машини або двигуна завдає значної шкоди промисловості: втрата часу й багато грошей. За допомогою передових технологій прогностичного технічного обслуговування можуть бути виявлені погіршення в машинах і устаткуванні на початковому етапі й вжиті профілактичні заходи до настання часу простою.Стартап розробляє унікальний алгоритм на основі імовірнісних моделей, який гарантує переваги будь-якому іншому розв’язку для прогностичного обслуговування практично будь-якого виду машин або двигунів.

Стартап прагне об’єднатися з виробниками машин для впровадження функцій прогнозуючого технічного обслуговування у свої та їх продукти, в устаткування або пропонувати їх як додаткові функції.

Якщо запит зацікавив, напишіть нам een.network.ukraine@gmail.com, вказавши код TODE20220504027 та описавши бажану співпрацю