Незалежна експертна оцінка

Незалежна оцінка необхідна під час укладання цивільно-правових угод, а саме договорів  купівлі-продажу, міни, оренди, суборенди, застави, для цілей бухгалтерського обліку, при переоцінці основних засобів підприємства,  списання та постанови на баланс підприємства,  для прийняття управлінських рішень,  внесення до статутного фонду тощо. На жаль, сьогодні актуальним є оцінювання вартості втраченого чи знищеного майна  внаслідок воєнної агресії росіі проти України.

Запорізька торгово- промислова палата надає весь спектр послуг з незалежної оцінки  за такими напрямами:

  1. Оцінка у матеріальній формі за спеціалізаціями:

1.1. оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі експертна грошова оцінка земельних ділянок.

1.2. оцінка машин і обладнання;

1.3. оцінки дорожніх (колісних) транспортних засобів.

1.4. оцінка літальних апаратів.

1.5. оцінка судноплавних засобів.

1.7.оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання, транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність.

2. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів майнових прав і нематеріальних активів, у тому числі оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності за спеціалізаціями:

2.1. оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім оцінки прав на об’єкти інтелектуальної власності).

2.2. оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Запорізька торгово-промислова палата надає послуги з експертної грошової оцінки  земельних ділянок,  оцінки прав користування земельними ділянками,  оцінки сервітутів та інших речових прав на земельних ділянок.

Наші експерти-оцінювачі надають консультаційні  послуги з питань оцінки майна та земельних ділянок, за потреби проводять аналіз ринків нерухомості, земельних ділянок та іншого майна.

Контакти:

Управління експертиз Запорізької ТПП

e-mail: ean@cci.zp.ua

тел.: +38 067 109 72 55