Навчання для спеціалістів у сфері публічних закупівель

Навчання для спеціалістів у сфері публічних закупівель

Запорізька торгово-промислова палата продовжує серію освітніх заходів для спеціалістів установ, організацій, підприємств, на яких поширюється законодавство в сфері публічних закупівель. Найближчі дати проведення навчальної програми: 15 – 17 вересня 2021 р.

З 26 червня 2021 року діє більшість норм Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та інших законів України щодо вдосконалення системи функціонування та оскарження публічних закупівель” від 03.06.2021р. № 1530-IX.

Зокрема, з 26.06.2021 по-новому рахуємо строки на збільшення ціни товару до 10% та вступають у дію нові правила оскарження процедур закупівель. Відтак замовникам необхідно використовувати в електронній системі закупівель оновлені документи для проведення закупівель, зокрема: форму оголошення для проведення спрощеної закупівлі, форму звіту про виконання договору про закупівлю, тендерну документацію, оголошення про проведення відкритих торгів, повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю тощо.     

Запрошуємо взяти участь ваших фахівців – уповноважених осіб, членів тендерних комітетів, які безпосередньо займаються плануванням закупівель, організацією і проведенням процедур закупівель/спрощених закупівель, звітуванням щодо укладених договорів, у 3-денному навчанні, в програму якого включені аспекти чинного регулювання сфери публічних закупівель. Нагадуємо, що за порушення законодавства зазначеної сфери уповноважені особи замовників, службові (посадові) особи замовників, керівники замовників несуть відповідальність згідно з законами України, зокрема, у вигляді адміністративного стягнення від 100 до 10000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (в залежності від виду правопорушення) відповідно до статті 16414 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Заняття проводять фахівці-практики в сфері публічних закупівель та представники Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області.

Вартість навчання складає:  1900,00 грн з урахуванням ПДВ.

Учасники заходу після навчання отримують сертифікат.

Крім того, Запорізька торгово-промислова палата пропонує консультаційні послуги у сфері публічних закупівель на комерційній основі:

  • повне супроводження процедур закупівель/спрощених закупівель;
  • розробка тендерної документації або її експертиза щодо відповідності законодавству;
  • розробка документів щодо діяльності уповноваженої особи/тендерного комітету;
  • перевірка документів по проведеним раніше процедурам закупівель;
  • індивідуальні консультації, інформаційна та методична допомога, правова підтримка.

Місце проведення: ЗТПП, б. Центральний, 4. Навчання буде проводитися з дотриманням санітарних вимог, які встановлені на час дії карантину. Кількість учасників заходу обмежена.

Телефони для довідок: 050-668-62-24, 098-872-29-62,  personal2@cci.zp.ua