Наглядовий аудит системи менеджменту якості – для бізнесу та адмінустанов

Запорізька торгово-промислова палата впроваджує і підтримує системи управління якістю на підприємствах Запоріжжя, інших міст, в адміністративних установах. У листопаді другий наглядовий аудит проведено в Департаменті надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради, та ТОВ «Корундкераміка плюс». Перевірку проводили аудитори органу по сертифікації в національній системі України «Глобал Сертифік» та Запорізької ТПП.

Невідповідностей не виявлено, натомість – керівництво, колективи адміністративної установи і промислової запорізької компанії підтвердили високий рівень відповідності вимогам системи менеджменту якості ISO 9001:2015. Велика увага приділяється оптимізації процесів, введенню електронного документообігу, підвищенню кваліфікації персоналу, запровадженню нових послуг, моніторингу та аналізу відгуків клієнтів.

Нагадуємо, що Запорізька торгово-промислова палата надає такі послуги з впровадження систем менеджменту:

– Розробка і впровадження систем менеджменту відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 45001:

– ISO 9001 «Системи менеджменту якості»;

– ISO 14001 «Системи екологічного менеджменту»;

– ISO 22000 «Системи менеджменту безпеки харчових продуктів»;

– ISO 45001 «Системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці».

Семінари, тренінги по системному менеджменту:

– Проведення семінарів, тренінгів, круглих столів, засідань Запорізького клубу якості,  підготовка персоналу підприємств з питань системного менеджменту, впровадження системного менеджменту.

Підготовка внутрішніх аудиторів

Підготовка внутрішніх аудиторів систем менеджменту з видачею свідоцтв.

Дистанційний (онлайн) курс «Внутрішній аудитор системи менеджменту» з видачею свідоцтв в рамках партнерської програми із Центром розвитку якості при органі із сертифікації «Глобал Сертифік» (м. Київ).

Сертифікація продукції та систем менеджменту ОДС «СФЕРА» і органом по сертифікації в національній системі України «Глобал Сертифік»

Сертифікація систем менеджменту спільно з органом з сертифікації ТОВ «Глобал Сертифік» на відповідність вимогам міжнародних і національних стандартів: ISO (ДСТУ) 9001, ISO (ДСТУ) 14001, ISO (ДСТУ) 45001, ISO (ДСТУ) 22000.

Консультаційні послуги з підтримки доведення відповідності продукції вимогам ЄС до безпечності та підготовки технічної документації

Замовити експертні послуги ЗТПП можна сайті: www.cci.zp.ua

Контакти:
тел: (061) 220-09-33

(061) 213-50-27, (067) 2562348, sfera@cci.zp.ua, Алла Стрюкова