Національне Агентство Угорщини зі сприяння інвестуванню оновило стратегію відбору проєктів

Відділ з питань економіки Посольства Угорщини в Україні пропонує ознайомитися з інвестиційною стратегією Національного Агентства Угорщини зі сприяння інвестуванню.

Національне Агентство Угорщини зі сприяння інвестуванню (HIPA), враховуючи зміну макроекономічного та бюджетного середовища, переглянуло свою інвестиційну стратегію та розробило систему, на основі якої Агентство оцінюватиме отримані інвестиції. Нова стратегія та концепція були обговорені та прийняті Урядом Угорщини. Агентство очікує на інвестиції, які не вимагають багато енергії та комунальних послуг, не потребують будівництва дорогої інфраструктури та не мають великого впливу на навколишнє середовище. Замість обсягу інвестицій та кількості нових робочих місць важливішим є якість створених робочих місць та найвища додана вартість діяльності. По можливості, інвестиція не має бути конкурентом угорської компанії, що займається аналогічною діяльністю, та має вписуватися в екосистему вітчизняної промисловості, створювати можливості для угорських постачальників.

Агентство очікує інвестиції в наступні галузі промисловості: 

–          автомобільна промисловість (найбільш привабливі види діяльності: інженерні/проектні центри, співпраця в науково-дослідних цілях, глобальні/регіональні функції ( логістика, післяпродажне обслуговування), безпілотне керування та технології ADAS, виробництво автомобілів преміум класу)

–          акумуляторна промисловість (тестування, співпраця в науково-дослідних цілях; виробнича діяльність з високою доданою вартістю (уникнення інвестицій, які потребують великих енергетичних і людських ресурсів)

–          електроніка (розробка продукту та глобальні регіональні функції (напр. закупівлі, інжинірингові послуги); виробництво напівпровідників)

–          фармацевтична промисловість (інновації, дослідження та розробки, пов’язані з розробкою нових препаратів, розробкою/виробництвом оригінальних ліків, іншими частинами виробничого процесу)

–          медична техніка (дослідження та розробки, пов’язані з виробництвом медичних приладів, та проєкти, засновані на співпраці університетів, розробка продуктів)

–          логістика (високоавтоматизовані логістичні центри (IoT , RFID, 5G ), інтермодальні центри в сільській місцевості, багатоканальні послуги)

–          BSC та ICT (науково-дослідні проєкти, співпраця університетів, надання послуг у містах TIER 2)

–          хімічна промисловість (з прагненням бути вуглецево-нейтральним підприємством зі зменшенням свого екологічного сліду)

–          харчова промисловість (розробки, спрямовані на автоматизацію, цифровізацію виробництва та енергоефективність заводів, співпраця в науково-дослідних цілях).

Контакти:
Іван Ворожильник

старший співробітник

Відділу з питань економіки

Посольства Угорщини в Україні

01901, м. Київ, вул. Рейтарська 33.

Тел.:  + 38-044 / 230-80-01 / внутрішній номер: 5161

E-mail: JVorozsilnik@mfa.gov.hu