Національна система Торгово-промислової палати представлена на Конгресі Європалати

Національна система Торгово-промислової палати представлена на Конгресі Європалати

Понад 200 лідерів бізнесу, політиків і керівників палат з усієї Європи зібрались на цій масштабній події у Антверпені, Бельгія, 12-13 червня – Конгресі Європалати. У центрі уваги – економічні перспективи Європи на найближчі роки та те, що чекає попереду палати та компанії-члени палат. Україну на Конгресі Eurochambres представляв президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Eurochambres обʼєднує 20 мільйонів бізнесів у Європі, які є членами локальних та національних палат.

«Український бізнес – теж європейський. Нас розглядають як своїх і, відповідно, очікують дотримання європейських директив та стандартів. Та головна для нас подія – засідання Генеральної Асамблеї Європалати, учасники якої проголосували за остаточне виключення зі складу Eurochambres ТПП РФ і ТПП Білорусі. Це результат років роботи», – наголосив Геннадій Чижиков.

«Крім основної дискусії про інноваційні ідеї та можливості для спілкування, які формуватимуть майбутнє європейського бізнесу, Конгрес став унікальною можливістю навчатися та розвиватися разом з європейською палатівською спільнотою. Український бізнес на етапі синхронізації із європейським єдиним ринком. Ми вдячні нашим партнерам за євроінтеграційний досвід і можливість вчитися говорити з інституціями ЄС однією мовою», – додав президент ТПП України.

Серед топ-спікерів Конгресу – прем’єр-міністр Люксембургу та колишній президент Eurochambres Люк Фріден під час Конгресу зазначив, що пріоритет Європалати – конкурентоздатніша Європа: «Ми повинні зміцнити єдиний ринок, приборкати надмірне регулювання та збільшити інвестиції ЄС для фінансування МСП і створення робочих місць».

Виконавчий віце-президент Європейської комісії з EUGreenDeal Марош Шефчович додав: «Ми маємо працювати разом, щоб підтримувати європейську конкурентоздатність. Ми хочемо, щоб європейська промисловість процвітала в Європі».

Економічні тренди змінюються, Європа прагне зберегти конкурентоспроможність. Система палат інтегрується у європейські процеси підтримки бізнес-спільнот, щоб голос українського бізнесу чули в ЄС.