Міжрегіональний стаді-тур в сфері AGROFOOD в м. Дніпро

Міжрегіональний стаді-тур в сфері AGROFOOD в м. Дніпро

Запорізька торгово-промислова палата запрошує до участі у стаді-турі до м. Дніпро представників агропереробної сфери та сільського господарства, які зацікавлені у співпраці з іншими підприємствами з усіх регіонів України у сфері виробництва, логістики, експорту продукції. Захід відбудеться 7-8 грудня.

Ініціатива для бізнесу «Відновлення економіки на звільнених територіях» реалізується разом з регіональними торгово-промисловими палатами за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Стаді-тур передбачає проведення конференції «Розвиток агропереробної сфери та сільського господарства на деокупованих територіях: проблеми та шляхи вирішення» з відвідування підприємств регіону та обговорення тих їх сильних сторін, які можуть масштабовані на інші підприємства галузі цільових регіонів проєкту. На такій конференції планується запросити представників центральної і регіональної влади, експертів, представників бізнесу щодо:
1) обговорення проблематики розвитку сфери Agrofood в умовах війни;
2) відвідування успішних підприємств сфери Agrofood регіону;
3) участі у державних та міжнародних грантових програмах та програмах підтримки МСП;
4) підтримка профільного бізнесу в постраждалих регіонах.
Також планується представлення результатів для ЗМІ, проведення брифінгу.

Аграрний сектор України є важливою стратегічною галузю економіки, яка забезпечує продовольчу безпеку держави. Розвиток аграрного сектору регіонів нашої держави дає можливість забезпечити населення продовольчими товарами, промисловість – сировиною, а зовнішню торгівлю – експортними товарами.
В Дніпропетровській області створено достатньо потужностей, щоб забезпечити потреби населення продуктами харчування в повному обсязі за рахунок власного виробництва, а також реалізовувати продукцію за межі регіону. З метою підвищення конкурентоспроможності продукції підприємства харчової та переробної промисловості області значну увагу приділяють впровадженню міжнародних та європейських стандартів, що дозволяє використовувати досвід і досягнення розвинутих країн та дає можливість відстояти свої позиції на сучасному ринку.
Основними проблемами, які стоять перед підприємствами сфери Agrofood, є пошук ефективних логістиних шляхів для нарощення експорту продукції, а також збереження кадрового потенціалу.

Захід організовується в рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Проєктом покриваються всі витрати на проїзд та проживання.
Кількість місць обмежена.
Для реєстрації звертайтеся за тел. 050-484-11-97 або електронною
поштою: oso@cci.zp.ua, Ксенія Нагорна.

Програма стаді-туру: