МІЖНАРОДНИЙ ПРОЄКТ: ЯРМАРОК-ФОРУМ «ПЛАВНІ. ТЕКСТИЛЬ #UKRAINENOW»

МІЖНАРОДНИЙ ПРОЄКТ: ЯРМАРОК-ФОРУМ «ПЛАВНІ. ТЕКСТИЛЬ #UKRAINENOW»

2, 3, 4 липня 2021 року проєкт відбудеться у місті Горішні Плавні Полтавської області, Україна.

Захід співорганізовують Полтавська торгово-промислова палата, Горішньоплавнівська міська рада, Фонд підтримки підприємництва за підтримки Торгово-промислової палати України та Полтавської обласної державної адміністрації.

Горішні Плавні на мапі Полтавщини є індустріальним центром, красиве місто на Дніпрі з найчистішим повітрям, сучасною розвинутою інфраструктурою, столицею текстильного бізнесу.

Основна мета ярмарку – форуму якісний діалог з підприємствами бізнесу Полтавщини та України, в текстильній галузі, сприяння пошуку нових міжнародних партнерів ринків сировини, та ринків збуту.

Даний захід буде цікавий підприємствам та організаціям легкої промисловості, виробникам трикотажу та фурнітури, дизайнерам, креативним індустріям, підприємствам, що мають свій сировинний ринок, власну мережу реалізації.

Саме в ці дні відбувається святкування Дня міста. Насичена культурно-мистецька програма для гостей і туристів фестивалю-ярмарку:

  • міжнародний фестиваль «Подіум національної моди» (Ви можете також продемонструвати Вашу продукцію зі своїми модельєрами, або надати колекцію для показу, завчасно зробивши заявку);
  • кращі концертні програми та фотозони;
  • «дефіле гостей, дефіле для гостей:« Ваш вихід », продаж виробів з подіуму;
  • концерт гурту «Бумбокс» та святковий феєрверк;
  • майстер – класи з виготовлення гобеленів, вишивки білим по – білому, ляльки мотанки,  та ін.

У рамках проведення фестивалю планується насичена ділова та культурно – художня програма, зустрічі, перемовини, безпосередній ярмарок з реалізацією продукції. 

Внесок для учасників заходу, які бажають поярмаркувати та реалізувати свою продукцію, складає від 500 грн (в залежності від займаної площі, кількості днів, участі в додаткових заходах). Для цього підготовлені намети, підключення до мережі електроживлення, ділові та культурно-туристичні програми, консультації та гарний настрій.

Захід проводиться з дотриманням карантинних вимог.

Умова участі: попередня реєстрація за посиланням.

Заявки приймаються за електронними адресами: office.krcci@gmail.com або hr@tpp.pl.ua

Розташування: Парк культури, вул. Миру 16 (біля Міського Палацу культури), м. Горішні Плавні, Кременчуцький район, Полтавська область, Україна. Від Києва 311 км автострадою, від Полтави 105 км. 

Тел. для довідок: (0532)50-50-87 6yx.(0532)50-50-82

Наші реквізити: P/p №UA273052990000026001021201750, в AT KБ “Приватбанк”, MФO 305299, код ЗКПО 02944892, ІПН 029448916320

У платіжних документах вказувати: Послуги за участь у фестивалі.