Міжнародний комерційний арбітражний суд (МКАС, ICAC) при ТПП України відзначає 30-річчя діяльності

Запорізька торгово-промислова палата щиро вітає колектив Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України з 30-річчям!

Протягом цього часу МКАС долає разом з Україною всі сучасні виклики, відіграє надзвичайно важливу роль в утвердженні принципів верховенства права та стандартів роботи, є яскравим прикладом успішного функціонування в Україні позасудової процедури вирішення спорів.

Міжнародний комерційний арбітражний суд (МКАС, ICAC) при ТПП України щороку розглядає три сотні спорів з понад 50 країн світу. Рішення ICAC виконуються у понад 100 країнах.

В умовах війни ICAC налагодив повноцінну роботу і з березня надає арбітражні послуги для сторін та арбітрів у повному обсязі.

Про виключний високий професійний рівень судових рішень МКАС свідчить той факт, що протягом останніх трьох років не скасовано жодне із сотень рішень Міжнародного комерційного арбітражного суду. ICAC на рівних конкурує із провідними і найвідомішими арбітражними інституціями світу.

«Дякую голові ICAC Миколі Селівону та його команді за щоденну багаторічну роботу із утвердження ефективності ICAC. За 30 років сформовано професійну спільноту українських арбітрів й арбітражних юристів, які вирішують спори у відповідності до світових стандартів. Ми пишаємось роботою і колективом Міжнародного комерційного арбітражного суду (International Commercial Arbitration Court – ICAC)! Дякуємо вам від імені бізнес-спільноти!», – сказав під час урочистого засідання 10 червня президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України (ICAC) – флагман серед арбітражних інституцій Центральної та Східної Європи і визнана арбітражна інституція у світі. ICAC розглядає виключно спори за зовнішньоекономічними контрактами.

International Commercial Arbitration Court – ICAC засновано 10 червня 1992 року.

Принагідно нагадуємо представникам запорізького бізнесу, що за необхідності ви завжди можете скористатися послугами МКАС при ТПП України – одного із найавторитетніших арбітражів Європи.

Деталі на сайті:

https://icac.org.ua/