МІЖНАРОДНИЙ ЕКСПОРТНИЙ ФОРУМ 2021

 

Запрошуємо до участі українські експортоорієнтовані підприємства, організації підтримки бізнесу, бізнес-об`єднання, представників регіональної та місцевої влади взяти участь у роботі Міжнародного експортного форуму 2021: Нові перспективи та діджиталізація для розвитку експорту, який відбудеться 16 грудня 2021 в режимі ОНЛАЙН.  


   Форум вже по праву вважається сталою платформою для ефективного діалогу бізнесу та влади. Зважаючи на зміни в веденні бізнесу, моделі організації перемовин між національними та міжнародними компаніями, які відбуваються внаслідок пандемії COVID-19, цьогорічний захід буде присвячено обговоренню та презентації діджитал механізмів підтримки експорту та новим змінам в тенденціях ведення експортних операцій.  
 
   Організаторами цьогорічного заходу стали Торгово-промислова палата України, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», GIZ Ukraine, Міністерство цифрової трансформації України, національний проєкт розвитку підприємництва Дія.Бізнес і Дія. Бізнес. Експорт  та Офіс розвитку підприємництва та експорту.
 
   Формат форуму передбачає насичену програму, присвячену національній стратегії розвитку експорту, новим механізмам підтримки національних експортерів та проектам і програмам від державних та бізнес організацій, які працюють в Україні.  
 
   Ми піклуємось про Вашу безпеку, саме через це цьогорічний захід носитиме формат, який надасть можливість залучити всіх охочих учасників – представників бізнес спільноти, до роботи форуму в режимі «Онлайн».
 
   Понад 500 учасників, матимуть змогу безкоштовно приєднатись до роботи всіх дискусійних панелей та воркшопів, які будуть працювати під час форуму за умови попередньої реєстрації.  
 
УЧАСТЬ В ЗАХОДІ БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/BCjLtZsheDZa4kw28
 
Реєстрація  відкрита до 15.12.2021 року (включно).  
 
Програма форуму буде доступна найближчим часом.
Акредитація ЗМІ: press@ucci.org.ua / soo-ird@ucci.org.ua
Додаткова інформація за тел.: +38 (044) 461 98 17
Координаційний центр підтримки експорту ТПП України


   Захід організований Торгово-промисловою палатою України в рамках проєкту «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію  між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.
   EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні – зокрема надає додаткове фінансування та послуги з розвитку бізнесу, а також сприяє ефективному регулюванню підприємницької діяльності. У 2019 році Європейський Союз в межах ініціативи EU4Business підтримав 4 279 підприємців, які підвищили свій дохід на 406 мільйонів євро, створили 50 799 нових робочих місць, збільшили прибуток на 24,7% і експорт на 5%. Детальніше:www.eu4business.org.ua

   #eu4business,#MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #GIZ_Trade_EU_UA_Association
 

   Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.    
   #CompetititveEconomyUA