Міжнародна торгова палата: відбудова України починається зараз

Міжнародна торгова палата: відбудова України починається зараз

Генеральний секретар Міжнародної торгової палати (ICC) Джон Дентон: “Я мав честь виступити сьогодні на Міжнародному інвестиційному ярмарку “Відбудова України з приватним сектором”, організованому UkraineInvest“.

Сам факт того, що ми говоримо про інвестиційні можливості, не повинен залишити у світі жодних сумнівів у тому, що Україна серйозно налаштована на відновлення та розвиток своєї економіки.

Відновлення України може коштувати до 500 мільярдів доларів США, і приватні інвестори відіграватимуть вирішальну роль у відновленні країни. Але це вимагає ретельної підготовки та якісної реалізації.

У Міжнародній торговій палаті ми продовжимо скликати наші регіональні групи, щоб привернути увагу як до викликів, з якими стикається українська бізнес-спільнота, так і до можливостей, які надає інвестування.

Ми залишатимемо відкритою нашу бізнес-мережу для надання консультацій українському уряду щодо покращення інвестиційного клімату та проведення реформ, необхідних для підтримки приватного сектору.

І ми завжди будемо виступати за найкращу політику з боку урядів та міжнародних організацій, щоб забезпечити максимально вільний рух товарів, послуг та капіталу.

Відбудова України починається зараз.

Також читайте:
Система світових торгових палат підтримує Україну!