Міністерство відновлення, ICC та ТПП України обговорили залучення іноземних інвестицій до проєктів відбудови

Міністерство відновлення, ICC та ТПП України обговорили залучення іноземних інвестицій до проєктів відбудови

Міністерство відновлення, ICC та ТПП України обговорили залучення іноземних інвестицій до проєктів відбудови.

Олександр Кубраков, віце-прем‘єр-міністр з відновлення, зустрівся з генеральним секретарем Міжнародної торгової палати Джоном Дентоном та президентом ТПП України Геннадієм Чижиковим.

Залучення іноземних інвестицій та участь приватного сектору у відновленні України – в центрі уваги.  
 

«Ми продовжуємо діалог із світовими інвесторами, приватним бізнесом щодо їхньої участі в проекті відновлення, який потрібен зараз, і проектів, які розпочнуться після перемоги у війні», – наголосив віце-прем’єр-міністр О. Кубраков під час зустрічі. 


Розмова Олександра Кубракова, віце-прем’єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України, Мустафи Найєма, Голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, Джона Дентона, генерального секретаря ICC та Геннадія Чижикова, президента ТПП України відбулась 21 березня 2022 року. 
 

«Ми тут, щоб краще зрозуміти інвестиційні потреби та пріоритети України. З нетерпінням чекаємо нашої майбутньої співпраці, щоб забезпечити належну фінансову підтримку з боку МВФ та експортного фінансування для майбутнього відновлення України», – сказав Дентон. 


Геннадій Чижиков подякував Oлександру Кубракову за відвертий діалог з лідерами глобальної бізнес-спільноти та приватним бізнесом. 

Команда Джона Дентона, генерального секретаря Міжнародної торгової палати, прибула до Києва для участі у П’ятому національному форумі МСБ «Відновлення України: роль бізнес-об’єднань».