Майстермайнд-сесії з участі у програмах відновлення України та грантових проєктах для промисловців: 21-22 листопада

21 і 22 листопада 2022 року Запорізька і Сумська ТПП запрошують на майстермайнд-сесії, присвячені участі бізнесу у програмах відновлення України, грантових проєктах для промисловців. Заходи відбудуться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Спікер і модератор: Олександр Юрчак, генеральний директор Асоціації «підприємств промислової автоматизації України», координатор руху «Індустрія 4.0 в Україні», експерт з питань стратегічного планування, розвитку бізнесу та інновацій в промислових хай-тек сегментах.

З 2011 року Олександр Юрчак працює як бізнес-консультант в сфері стратегічного маркетингу та менеджменту на В2В ринках, керує консалтинговим агентством B2B Ray.

В 2016 році АППАУ стала фундатором Технічного комітету 185 та національного руху «Індустрія 4.0 в Україні».

Захід організований у рамках спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Майстермайнд-сесія 21 листопада 2022 року

Програма Відновлення та Регіональні проекти: інтеграція проектних, регіональних ініціатив в великі, інвестиційні напрями відновлення України.

В програмі:

•             стан та розвиток програми відновлення України

•             ролі та можливості для промислових МСП та їх бізнес-об’єднань

•             важливість інтернаціоналізації та партнерств з міжнародними партнерами

•             як покращити вироблення та інтеграцію регіональних ініціатив у великі програми відновлення

•             приклади від Українського кластерного альянсу

Майстермайнд-сесія 22 листопада 2022 року

Грантові проекти для промисловців – як збільшити рівень вироблення проектних пропозицій в середовищі промислових МСП

В програмі:

•             поточний стан участі МСП в грантових проектах

•             головні перешкоди в участі МСП в грантових проектах та як їх долати

•             можливості та інструменти в Українському кластерному альянсі

•             програма EIF

•             платформа метчмейкингу 

•             мережа експертів

•             приклади успішних грантових проектів

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Загалом у листопаді і грудні заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.