Експерти Запорізької ТПП взяли участь у вебінарі від латвійських колег з питань євроінтеграції

Експерти Запорізької ТПП взяли участь у вебінарі від латвійських колег з питань євроінтеграції

30 вересня експерти Запорізької ТПП взяли участь в онлайн-тренінгу у рамках програми підтримки інтеграції України до ЄС і Єдиного європейського ринку з використанням Латвії як точки входу.

Участь у заході взяли Геннадій Чижиков, Президент Торгово-промислової палати України, Пан Айгар Ростовскіс, президент ТПП Латвії, Олександр Міщенко, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Латвійській Республіці та представники регіональних ТПП.
 «Дуже приємно було вітати учасників проекту та слухачів сьогоднішнього вебінару про інструменти діалогу між державою, NGO та бізнесом. Вдячний представникам латвійської палати, бізнес-асоціацій та компаніям, які поділились напрацюваннями й досвідом із регіональними палатами України. Особливо цікавий досвід із просування латвійського експорту та специфіка взаємодії з ЄС», – наголосив Г. Чижиков.

Для фахівців ТПП – це унікальна можливість перейняти євроінтеграційні навички і допомогти нашим компаніям інтегруватися через Балтійські країни на європейські ринки.

Центральною темою вебінару став обмін досвідом і напрацюваннями з ЛТПП щодо діалогу влади та підприємців.

Великий інтерес учасників викликали презентації LAOCC про взаємодію з фондами ЄС та управління проектами, бізнес-лоббізм у латвії (LAOCC) та співпрацю з Європейським економічним і соціальним комітетом (LCCI).