Латвія надає беззаперечну підтримку Україні!

Латвія надає беззаперечну підтримку Україні!

Практична допомога зростає і на рівні бізнесу. Цими днями представники 18 українських компаній знайомляться з командами та виробничими потужностями 28 латвійських підприємств та організацій під час ділового візиту до Латвії. У їх числі – представник Запорізького регіону – керівник сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу “Дніпро” Владислав Сергієнко.

Торгово-промислова палата України у партнерстві з Латвійською ТПП реалізують спільний міжнародний проект у форматі DCP (Development Cooperation Partnership), спрямований на підтримку інтеграції України до єдиного європейського ринку з залученням країн Балтії (Латвія, Литва, Естонія) у якості точки входу.
У рамках проєкту відбувається ділова місія українських підприємців для сектору деревообробної̈ та харчової галузі до Латвії.
25 жовтня в Торгово-промисловій палаті Латвії відбувся запуск проекту «Підтримка інтеграції України в Єдиний ринок Європи з використанням Латвії як точки виходу», який здійснюється у співпраці ТПП України з Міністерством закордонних справ Латвійської Республіки та Посольством США в Україні.

Українську делегацію привітали Президент Латвійської ТПП Айгарс Ростовскіс, Посол України в Латвії Олександр Міщенко, Директор Департаменту зовнішньої торгівлі та сприяння зовнішньоекономічним відносинам МЗС Латвії Джіртс Яунземс та В’ячеслав Редько, представник Латвійської палати в Україні.
Після заходу українські підприємці мали B2B-зустріч з латвійськими компаніями, для подальшого налагодження ділових відносин.

Також співпраця відбувається на рівні латвійських та українських благодійних організацій, метою якої є надання допомоги українській армії, населенню деокупованих регіонів, розповіла Анна Любима, директор дирекції Міжнародного співробітництва ТПП України. Вона подякувала латвійській стороні за теплу зустріч та системну допомогу Україні.