Латвійська компанія пропонує співпрацю у сфері інтерактивних технологій

Латвійська компанія пропонує співпрацю у сфері інтерактивних технологій

BOLV20230316011 Латвійська компанія з інтерактивних технологій та аудіовізуальних рішень, презентацій і конференц-систем пропонує повний цикл проектування аудіовізуальних систем, проектування, постачання, монтажу, програмування та введення в експлуатацію.

Латвійська компанія інтерактивних технологій спеціалізується на комерційних AV, вивісках, апаратних рішеннях UVC & UC, інтерактивних мультимедійних рішеннях (включаючи апаратні рішення та створення контенту), розробці та реалізації кінетичних, цифрових та AV-проектів. Повний опис Латвійська компанія з інтерактивних технологій та аудіовізуальних рішень, презентацій і конференц-систем є системним інтегратором і дистриб’ютором аудіовізуальних, комерційних AV, UVC & UC, презентацій, конференцій, цифрових вивісок та інтерактивних мультимедійних рішень, а також дистриб’ютором, розташованим у серці Балтії – столиці Латвії, Рига.

Якщо запит зацікавив, напишіть на e-mail: een.network.ukraine@gmail.com, вказавши код BOPL20230306013 та описавши бажану співпрацю