Китайські компанії представили проєкти модульного житла для України

20 червня експерти Запорізької ТПП взяли участь у відеоконференції за участі представників ТПП України, регіональних палат, представництва ТППУ в Китаї, Китайської асоціації МСБ та представників китайських будівельних корпорацій.

Тема зустрічі – пропозиція комплексного забезпечення житлом та робочими місцями громадян України, що втратили свої домівки внаслідок військових дій. Китайські експерти представили проєкти щодо спорудження тимчасового житла та організації виробництв на прилеглих територіях.

Китайська асоціація малого та середнього бізнесу вбачає великий потенціал в активній спільній роботі з національною системою ТПП в Україні для розвитку економічного співробітництва між двома країнами. «Торгово-промислова палата України – незамінний і надійний партнер для Китаю», – зазначив представник організації під час онлайн-зустрічі з українськими колегами.

Китайські підприємці готові працювати разом з українськими колегами та створювати нові робочі місця.

Пропозиції співпраці будуть передані до профільних відомств, місцевих органів влади, а також спеціалізованих компаній для можливого налагодження кооперації.