Круглий стіл “Знайомство з бізнес-спільнотою області та проєктами регіонального розвитку”

У середу, 31 травня 2023 року Волинська і Запорізька торгово-промислові палати запрошують представників бізнесу, влади, комунальних установ, профільних асоціацій до участі у круглому столі на тему: «Знайомство з бізнес-спільнотою області та проєктами регіонального розвитку». Мета заходу: надати практичну інформацію щодо актуальних програм, можливостей для бізнес-спільнот двох областей.

Початок об 11:00

Місце проведення: конференц-зала Волинської ТПП, Київський майдан, 7.

Також буде організована онлайн-трансляція на платформі ZOOM.

Захід є фінальною подією спільного проєкту регіональних палат «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується за підтримки ЄС та ПРООН. Мета ініціативи – інформаційна, експертна підтримка бізнесу, який релокувався до більш безпечних регіонів України, працює у місцях, близьких до зони активних бойових дій, перекваліфікував напрями своєї діяльності або тільки шукає можливості для адаптації підприємства для роботи у нових умовах.

У програмі

Вітальні виступи від організаторів заходу – Волинської і Запорізької ТПП

Представлення релокованого бізнесу

  • Віталій Киричук, віцепрезидент Волинської ТПП (“історії успіху діяльності палати”)
  • Андрій Ткачук, Волинська ВДА (підтримка бізнесу зі сторони влади)
  • Представник Центру зайнятості (існуючі програми для підтримки бізнесу)

Вектори розвитку і діяльності бізнесу з початку повномасштабного вторгнення рф

Інна Войло, юрисконсультка Волинської ТПП

Реєстрація за посиланням: http://surl.li/hbkre

Додаткова інформація за тел. 0506665008 або електронною поштою zez@vcci.com.ua

***

Протягом квітня – травня у межах проєкту вже відбулося 25 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів. Основні теми курсу – форс-мажорні обставини, інтернаціоналізація МСП, кластерні інструменти, фандрейзинг, питання фінансової стійкості та економічної активності бізнесу, мінімізація ризиків під час експорту/імпорту, пошук партнерів, експортний маркетинг, робота на маркетплейсах, відповідність продукції стандартам ЄС.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за сприяння ПРООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.