Круглий стіл Національної кампанії «Молодь та Індустрія 4.0» у Запоріжжі

Круглий стіл Національної кампанії «Молодь та Індустрія 4.0» у Запоріжжі

10 лютого 2022 року Запорізький кластер «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» запрошує до участі в «круглому столі» Національної кампанії «Молодь та Індустрія 4.0» в межах EU Industry weeks 2022. Початок о 13.00. Захід відбудеться у ВЦ «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70Б).

Метою заходу є фіксація головних викликів (відтік молоді з промисловості та низька ефективність існуючих стратегій), розробка спільних напрямів та конкретних планів дій для промисловців і хайтек, освітніх закладів різних рівнів та влади щодо вирішення проблеми з кадрами та молодіжної зайнятості в контексті розвитку Індустрії 4.0.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/nOem5a0

З усіх питань звертайтесь, Андрій Карпенко +38 095 810 67 99

Увага! Запрошуємо взяти участь в опитуванні

Також у межах Національної кампанії «Молодь та Індустрія 4.0» заплановано проведення опитування студентської молоді та роботодавців, яке має зафіксувати головні виклики в залученні молоді до промислових хайтек (Індустрії 4.0).

 Результати опитування будуть презентовані 10 лютого під час круглого столу в ВЦ Козак Палац. Головними партнерами – організаторами кампанії є платформа Industry4Ukraine (комітет «Стала індустрія»), асоціація АППАУ, кластери Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування (ІАМ) Вінниці, Запоріжжя, Києва, Миколаєва та Харкова.

Пропонуємо пройти опитування або долучити партнерів:

для молоді: http://surl.li/bfpus

для роботодавців: http://surl.li/bfpve

Довідково

Industry weeks 2022 – це флагманський щорічний захід у Європі, присвячений обговоренню галузевих проблем і можливостей європейської промисловості та спільної розробки заходів і політики в межах інклюзивного діалогу із широким колом зацікавлених сторін.