Круглий стіл «Корпоративна соціальна відповідальность українського бізнесу»

Круглий стіл «Корпоративна соціальна відповідальность українського бізнесу»

Соціальна відповідальність бізнесу, або корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) – це невід’ємна складова сучасної діяльності компанії. Вона суттєво впливає на формування образу та репутації національного бізнесу і країни в цілому.

Запрошуємо 3 листопада ц.р. о 14:30 представників бізнесу, що зацікавлений у створенні та реалізації власної успішної стратегії Корпоративної соціальної відповідальності, до живої дискусії на засіданні комітету фінансового ринку та з питань соціальної відповідальності Торгово-промислової палати України, яка пройде у форматі круглого столу «Корпоративна соціальна відповідальность українського бізнесу. Проблеми, перешкоди, рішення».

До дискусії можна буде приєднатися онлайн на платформі Zoom за запрошенням:

https://us06web.zoom.us/j/83918111068?pwd=TmdIdnlSNFA2eFNZQ0xQVjRIMzdHUT09

Ідентефікатор конференції: 839 1811 1068

Код доступу: 817978

Під час зустрічі будуть розглянуті наступні теми:

-перешкоди для подальшого поширення проектів корпоративно-соціальної відповідальності;

-яких умов з боку держави не вистачає для сприяння розвитку корпоративно-соціальної відповідальності бізнесу.

Організатори: Комітет фінансового ринку з питань соціальної відповідальності бізнесу при Торгово-промисловій палаті України та соціальний консалтинг “Параграф”.

Обговорення корисне для:

– компаній, які вже мають досвід соціальної відповідальності або мають бажання його набути;

-громадського сектору – організацій та благодійних фондів, які можуть стати надійними партнерами відповідального бізнесу в реалізації соціально значущих програм.

Запрошені представники ділових ЗМІ

Зустріч відбудеться за адресою: конференц-зала Торгово-промислової палати України, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33. Для участі прохання зареєструватися: https://forms.gle/XhWHR8ygm43D3sEWA