Користуйтеся «Базою знань» від Мережі координаційних центрів підтримки бізнесу!

Користуйтеся «Базою знань» від Мережі координаційних центрів підтримки бізнесу!

Мережа координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення» щодня відповідає на запити підприємців у форматі телефонних звернень на єдину «гарячу лінію». Також консультаційну підтримку компанії отримали під час серії майстер-класів, присвяченій податковому законодавству, експорту, фінансуванню, митному оформленню.

Відповіді на найактуальніші запитання ми зібрали для вас у «Базі знань» – загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі на сайті Торгово-промислової палати України.

Відвідувачі порталу можуть у будь-який зручний час самостійно знайти відповіді на питання, які їх цікавлять.

Перейти до ресурсу можна за посиланнями:

Інформація у «Базі знань» постійно оновлюється і доповнюється.

Для довідки

Мережа координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення» створена Івано-Франківською, Донецькою, Запорізькою,  Одеською, Сумською, Харківською ТПП і Торгово-промисловою палатою України.

Телефон «гарячої лінії» Мережі координаційних центрів підтримки бізнесу: (044) 334-64-13 (вартість дзвінків згідно з тарифами оператора).

Консультуємо з таких основних питань:

  • переміщення / релокація бізнесу
  • відновлення /перезапуск бізнесу
  • розширення діяльності / активізація експортно-імпортних операцій

Проєкт реалізується в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.