Конференція «Україна-Молдова: логістичні питання та нові можливості для співробітництва»

Конференція «Україна-Молдова: логістичні питання та нові можливості для співробітництва»

30 вересня о 12.00, відповідно до звернення українського бізнесу щодо можливості відкрити та впровадити нову логістичну артерію, яка сполучатиме Україну та Молдову з ЄС, ТПП України організовує онлайн-конференцію щодо вищезазначеного питання.

Український бізнес успішно співпрацює з Молдовою і вбачає можливості для обох країн у подальшій спільній роботі з вирішення низки проблем, які гальмують український експорт у кілометрових чергах на пунктах пропуску.

Відповідно до вищезгаданого 30.09 о 12:00 відбудеться онлайн-конференція «Україна-Молдова логістичні питання та нові можливості для співробітництва».

Захід буде організований у співпраці з Міністерством закордонних справ України, Торговою палатою Молдови, Міністерством інфраструктури України, Посольством України у Республіці Молдова, посольством Молдови в Україні, Комітетом сфери транспорту при ТПП України, та представників ділової спільнотою з обох сторін.


Запрошуємо представників ділових кіл та українських експортерів взяти участь у онлайн-заході.

Попередня реєстрація обов’язкова.
 Щоб ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ натисніть тут.

Контакти для довідок: Забашта Валерія (тел. +380503664997valeryz.2393@gmail.com), Анна Любима (тел. +380955466509ast-ier@ucci.org.ua).