Компанії – члени ЗТПП: надійні партнери і виробники якісної продукції!

Компанії – члени ЗТПП: надійні партнери і виробники якісної продукції!

У неділю, 5 вересня в Україні відзначається День підприємця. Можемо пишатися нашими запорізькими компаніями, фермерами, родинними справами. Адже дійсно у Запорізькому регіону працюють унікальні підприємства, що продукують інновації, сучасні технології і розробки, якісні товари і послуги.

За високий професіоналізм, активну підтримку палатівського руху та з нагоди свята пам’ятним символом «Меркурій» Запорізької торгово-промислової палати нагороджені ТОВ АК «Бухглтер» і ТОВ «AGRONEXT» – компанії – члени ЗТПП.

Почесні нагороди керівникам компаній – членів Запорізької ТПП під час урочистого святкування у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» вручив віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц.

Аутсорсингова компанія «Бухгалтер» зарекомендувала себе як надійний партнер багатьох бізнесів, здатний думати наперед і швидко реагувати на зміни, фахівці  24/7 тримають руку на пульсі новинок в сфері законодавчих змін.

Компанія «AGRONEXT» займається виробництвом, гуртовим та роздрібним продажем сільськогосподарської техніки та комплектуючих до неї. Є виробниками, а також офіційними представниками інших виробників техніки і запасних частин. Компанія зарекомендувала себе, як надійний партнер на ринку техніки для агопромислового комплексу.

Також почесними грамотами Запорізької облдержадміністрації та облради, Запорізької міської ради нагороджені компанії – члени ЗТПП, що представляють найрізноманітніші галузі підприємництва, серед них – промисловці, аграрії.

Власну продукцію підприємці представили на Фестивалі запорізьких брендів, що також відбувся 4-5 вересня у парку «Дубовий гай».

 Запорізька торгово-промислова палата вітає членів ЗТПП, всіх підприємців області з професійним святом та бажає наснаги, здобуття нових конкурентних переваг і успішної щоденної роботи!

Завжди раді бачити вас у Запорізькій ТПП, і вже наступного тижня відкриваємо осінній сезон конгресно-виставкових, ділових заходів, що допоможуть здобути нові знання та переваги.

Стежте за нашими анонсами на сайті: www.cci.zp.ua