Компанія “Техносенс” пропонує вирішення питань автономного електропостачання на основі дизель-генераторів

Компанія “Техносенс” пропонує вирішення питань автономного електропостачання на основі дизель-генераторів

Компанія “Техносенс” – член Запорізької ТПП – пропонує підприємцям вирішення питань автономного електропостачання на основі дизель-генераторів.

У світлі останніх подій в країні чимало підприємств зіткнулося з регулярними відключеннями електроенергії. Життєздатність підприємств повністю залежить від вирішення задачі забезпечити виробництво безперервним постачанням електроенергії.

Для забезпечення стійкості вашого підприємства під час перебоїв з електрикою “Техносенс” пропонує вирішення питань автономного електропостачання на основі дизель-генераторів.

Що ми пропонуємо:

•        Аналіз характеру навантажень на об’єкті та розробка рекомендацій щодо зниження пускових струмів.

•        Консультації щодо вибору оптимальних дизель-генераторів відповідно до технічних вимог підприємства, а також їх постачання.

•        Постачання, монтаж та налагодження перетворювачів частоти для електродвигунів зі значними пусковими струмами задля запобігання перенавантажень дизель-генератора.

•        Виготовлення та налаштування шаф керування для підключення дизель-генераторів до електромережі з необхідним низьковольтним комутаційним обладнанням.

•        Виготовлення шаф автоматичного вводу резерву.

Наші фахівці готові оперативно надати консультацію та попередній кошторис робіт. Послуги надаються як комплексно, так і відповідно до нагальних потреб замовника.

Контакти компанії «Техносенс»:

www.ts-pb.com.ua

Facebook: @technosens2015

Instagram: technosens2005

Тел +38 050 321-33-88

e-mail: sd@technosens.com.ua