Компанія “ЛІЗМАРК”: виробник вантажних підйомників

Компанія “ЛІЗМАРК”: виробник вантажних підйомників

Компанія «ЛІЗМАРК» створена у 2018 році й спеціалізується на виготовлені вантажних підйомників, мачтових підйомників для будівництва, підйомників для маломобільних груп населення, ресторанних підйомників та котеджних ліфтів.
Конструкторське бюро компанії «ЛІЗМАРК» дозволяє виготовити та спроектувати нестандартні рішення для підйому людей, вантажів.

Директор ТОВ “ЛІЗМАРК” Єгор КОЧНЄВ розповідає:

У 2019 році компанія, одніює з перших спроектувала та виготовила підйомник для маломобільних груп населення. Отримала сертифікат відповідності на
дану продукцію та запустила їх у масове виробництво. Нашу якість оцінили такі флагмани українського ринку як: «ПРИВАТБАНК», «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ», «АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ», приймали участь у реконструкції низки шкіл та лікарень згідно з програмою «ВЕЛИКЕ БУДВНИЦТВО».
Не дивлячись на молодість компанії, маємо досвід експорту власної проукції.
Наші вантажні підйомники стоять на україно-молдавських та україно-румунських прикордонних пунктах: у КПП «Маяки-Паланка» та «Орлівка-Ісакча».
Наша продукція виробляється з якісних матеріалів, щоб наші клієнти оцінили якість українського виробника.
На потребу ринку ми щороку збільшуємо лінійку власних виробів. У 2021 році ми запустили у виробництво щогловий будівельний підйомник та котеджний ліфт.

Контакти:
+38 099 291 77 80
www.lizmark.in.ua