Компанія «ЛІЗМАРК»: виробник підйомників різного призначення

«Як би важко не було – продовжуй рухатися вперед! Компанія «ЛІЗМАРК» не припиняє роботу. Раді кожному клієнту. Удвічі приємніше, коли з клієнтами збігається система цінностей. У рамках забезпечення безбар’єрного середовища поставили підйомник для ГО «Ліга ділових та професійних жінок України» у Чергнігові. Завдяки підтримці міжнародних донорів тут з’явилась перша кімната кризового реагування для людей, які постраждали від насильства», – повідомляється на ФБ-сторінці компанії «ЛІЗМАРК» – члена Запорізької торгово-промислової палати і Запорізького регіонального кластеру

Компанія «ЛІЗМАРК» створена у 2018 році й спеціалізується на виготовлені вантажних підйомників, мачтових підйомників для будівництва, підйомників для маломобільних груп населення, ресторанних підйомників та котеджних ліфтів.

Конструкторське бюро компанії «ЛІЗМАРК» дозволяє виготовити та спроектувати не стандартні рішення для підйому вантажів або людей.

У 2019 році компанія, одна з найперших спроектувала та виготовила підйомник для маломобільних груп населення. Отримала сертифікат відповідності на дану продукцію та запустила їх у масове виробництво. Високу якість оцінили такі флагмани українського ринку як: «ПРИВАТБАНК», «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ», «АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ», приймали участь у реконструкції низки шкіл та лікарень згідно з програмою «ВЕЛИКЕ БУДВНИЦТВО».

Продукція виробляється з якісних матеріалів, підтверджуючи високу якість українського виробника.

Сайт:  www.lizmark.in.ua