Компанія – член Запорізької ТПП ВКФ «Полімер» здобула нові контакти і знання під час стаді-туру до Чернігівщини

Нещодавно представники компаній – членів Запорізької торгово-промислової палати відвідали Чернігівщину та взяли участь у міжрегіональній конференції, присвяченій розвитку деревообробної галузі.

У їх числі – представники ПП ВКФ «Полімер» – виробничої групи компаній, що охоплює різні бізнес-напрями: електротехнічне, хімічне, пластмасове, механічне і деревообробне виробництво.

Заступник директора з розвитку Максим Манжура розповідає:

«На запрошення Запорізької торгово-промислової палати ми відвідали з бізнес-візитом Чернігівську область та обмінялись досвідом з колегами з різних регіонів України.  До повномасштабного вторгнення рф у 2022 році ми розвивали меблеве виробництво. Маємо власний деревообробний цех із сучасним обладнанням. Сьогодні шукаємо нові можливості для перезавантаження цього бізнес-напряму, прагнемо налагодити виробництво меблевої продукції з більшою доданою вартістю. Під час стаді-туру для нас було дуже важливо поспілкуватись з колегами, що також працюють у деревообробній галузі, дізнатись про актуальні програми підтримки та можливості для малого і середнього бізнесу у сфері цього виробництва, механізми залучення грантових ресурсів. Також вивчаємо можливості для виходу на експорт з власною продукцією. Формат заходу дуже корисний! Дякуємо за можливість участі, також ми зацікавлені в обміні досвідом у сфері машинобудування, хімічної галузі. Тож сподіваємось на продовження проєкту».

Візит організовано завдяки участі Запорізької ТПП  у національному проєкті «Відновлення економіки країни». Ця ініціатива є частиною Проєкту “Зміцнення громадської довіри в Україні” – UCBI, який підтримує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Фото стаді-туру до Чернігівської області, ПІК

Деревообробне виробництво ПП ВКФ “Полімер”, фото з сайту компанії: