Комерційний директор ТОВ «Техносенс» Максим Немиченков: «Знання, отримані на вебінарах, допомогли нам перебудувати логістику та сформувати власні незалежні ланцюги постачання»

З перших днів війни Запорізька торгово-промислова палата не припиняє експертну, сервісну підтримку бізнесу. Також – реалізуємо проєкти, спрямовані на консультаційний супровід. Зокрема, вже вдруге реалізуємо серію безкоштовних вебінарів, присвячених основним законодавчим змінам, логістиці, експорту. 

Розповідає учасник заходів, комерційний директор ТОВ «Техносенс» Максим Немиченков:

  • Мабуть, найбільш уразливими наслідками війни для нашої компанії стали розрив логістичних ланцюгів постачання та відтік співробітників. Станом на 24 лютого 2022 року наша компанія мала портфель заказів на виготовлення шаф керування та розподілу електроенергії. Щоб не зірвати договірні зобов’язання  встала нагальна потреба налагодити власні ланцюги постачання комплектувальних з-за кордону.     Стали в нагоді семінари, проведені Запорізькою ТПП у травні : ««Нові ланцюги поставок у воєнний час. Акцент на умовах поставки, пошуку нових маршрутів і транспортних витратах», «Військові дії як форс-мажор та умова невиконання договірних зобов’язань українських контрагентів», конференція  “Україна – Польща: логістичні питання в умовах війни”.

Багато в чому завдяки цим заходам ми змогли перебудувати логістику та зараз маємо власні незалежні ланцюги постачання комплектуючих для виробництва а також критично важливої електротехнічної продукції промислового призначення. У листопаді і грудні продовжуємо участь у вебінарах від Запорізької ТПП, адже теми завжди обираються найактуальніші.

“Техносенс” пропонує підприємцям вирішення питань автономного електропостачання на основі дизель-генераторів

У світлі останніх подій в країні чимало підприємств зіткнулося з регулярними відключеннями електроенергії. Життєздатність підприємств повністю залежить від вирішення задачі забезпечити виробництво безперервним постачанням електроенергії.

Для забезпечення стійкості вашого підприємства під час перебоїв з електрикою “Техносенс” пропонує вирішення питань автономного електропостачання на основі дизель-генераторів.

Що ми пропонуємо:

•        Аналіз характеру навантажень на об’єкті та розробка рекомендацій щодо зниження пускових струмів.

•        Консультації щодо вибору оптимальних дизель-генераторів відповідно до технічних вимог підприємства, а також їх постачання.

•        Постачання, монтаж та налагодження перетворювачів частоти для електродвигунів зі значними пусковими струмами задля запобігання перенавантажень дизель-генератора.

•        Виготовлення та налаштування шаф керування для підключення дизель-генераторів до електромережі з необхідним низьковольтним комутаційним обладнанням.

•        Виготовлення шаф автоматичного вводу резерву.

Наші фахівці готові оперативно надати консультацію та попередній кошторис робіт. Послуги надаються як комплексно, так і відповідно до нагальних потреб замовника.

Контакти компанії «Техносенс»:

www.ts-pb.com.ua

Facebook: @technosens2015

Instagram: technosens2005

Тел +38 050 321-33-88

e-mail: sd@technosens.com.ua

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.

Відеозаписи всіх вебінарів доступні за посиланням: