Комерційна пропозиція компанії – члена Закарпатської ТПП – ТзОВ “Карпат-Пак”

Пропозиція щодо співпраці дійсного члена Закарпатської ТПП ТзОВ «Карпат-Пак» (виробництво мішків «біг-бег»).

Контактна особа в Закарпатській ТПП: Рогаль Юлій, тел. +380312669462, exib@tpp.uzhgorod.ua

ТзОВ «Карпат-Пак» — єдине в Україні підприємство по випуску біг-бег, що має вертикально інтегровану побудову. Крім біг-бег виготовляються  стрічки, стропи, лямки, різні ущільнюючі та пилозахисні стрічки з поліпропілену. Це дає нам можливість гнучко та точно задовільняти всі потреби та попити споживачів, а також безперервно вдосконалювати всі складові частини мішків.

Біг-бег контейнери використовують для транспортування та тимчасового збереження гранульованих, порошкоподібних  та фракційонованих речовин, матеріалів  різних галузей промисловості, сільського господарства  та будівельної  індустрії. З-серед вироблюваних нами мішків місткістю від 0,5 кубометра  до 2 кубометрів (від 500 кг до 2 т) легко вибрати той, що найбільш відповідає потребам споживача.

Запорукою цього служить широкий асортимент дво- та чотирьохбальних (чотирипетельних) мішків з насипними та висипними клапанами, фартухом, лацканом  та мішків з поліетиленовими вкладишами, а також багатий досвід та креативність наших працівників, які з готовністю виготовлять саме ті мішки, що найбільш задовільняють індивідуальним  потребам споживача.

Детальніше: