Комерційна пропозиція фабрики “SILF” (м. Полтава)

Полтавська торгово-промислова палата пропонує ознайомитися з комерційною пропозицією фабрики «SILF», яка є дійсним членом Полтавської ТПП.

ТОВ «Сільф» почало свою роботу в 1992 році, як підприємство оптової та роздрібної торгівлі меблів і фурнітури, і рішуче набирає оберти.

За 30 років існування з невеликої торгової фірми, ми перетворилися в гіганта меблевої промисловості.

ТОВ «Сільф» позиціонує себе як відповідальний постачальник ексклюзивних корпусних меблів провідних підприємств Європи і Азії, а також високоякісних м’яких меблів вітчизняного виробництва. Успішне співробітництво з іншими виробниками, лише підкреслює нашу унікальність серед меблевих фабрик.

Протягом 25 років ми допомагаємо вашим мріям і ідеям втілюватися в реальність, працюючи не тільки з серійним виробництвом, а й з індивідуальними замовленнями.

Меблі в інтернет-магазині “Сільф” – як вибрати
Одним з головних переваг компанії – величезний асортимент товарів, які представлені в різних варіаціях (від матеріалу до кольору і фурнітури). І, звичайно ж, у великій команді дизайнерів-конструкторів, які завжди створять унікальний проект під смаки та побажання покупця.

Гарантія надійності компанії полягає в високих вимогах до своїх товарів, а також довгострокове співробітництво з виробництвами з Європи, Італії та Азії. Крім імпорту із зарубіжних країн, магазин займається вітчизняним виробництвом, перебуваючи в партнерстві з українськими брендами.

У каталозі інтернет-магазину можна купити меблі для кімнати, а також:

– офісні меблі;
– стільці і крісла;
– меблі для спальні;
– меблі для вітальні;
– дитячу;
– кухонні меблі;
– м’які меблі (дивани);
– системи зберігання (шафи, гардероби);
– різні предмети інтер’єру та дизайну.
Для особливих цінителів якості та стилю припаде до смаку додаткова “італійська колекція”. У ній представлені ​​всі меблі від італійського виробника з оригінальним дизайном. Але найпривабливіше, що дані товари часто можна придбати за вигідними знижками і акціями.

Інтернет-магазин: https://silf.ua/ukr

Контакти:

м. Полтава, вул.Серьогіна, 10

 0 800 305 600

38 (050) 305-30-53

38 (067) 569-89-23