КМУ затвердив Методику розрахунку плати за видачу ветеринарних документів

Відповідно до частини шостої статті 49 Закону України «Про ветеринарну медицину» Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 18 листопада 2022 р. № 1295 «Про затвердження Методики розрахунку плати за видачу ветеринарних документів». Про це повідомляє Мінагрополітики.

Затверджена Методика визначає механізм розрахунку плати за видачу ветеринарних документів: міжнародних ветеринарних сертифікатів, ветеринарних свідоцтв, ветеринарних паспортів на тварин.

Крім цього, вказаною постановою внесено зміни до додатків 1 та 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. № 641 «Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, які надаються Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, органами та установами, що належать до сфери її управління, і розміру плати за їх надання», а саме ветеринарні документи виключено з переліку адміністративних послуг.

Відповідно з набуттям чинності постановою буде припинено практику видачі ветеринарних документів виключно спеціалістами державних установ, що входять до системи Держпродспоживслужби. Право видачі зазначених документів буде поширено, зокрема на ліцензованих ветеринарних лікарів.

Постанова набирає чинності через один рік з дня припинення або скасування воєнного стану.