Кластер ІАМ: перша міжнародна угода!

Кластер ІАМ: перша міжнародна угода!

Під час робочого візиту до Литви представників Запорізької торгово-промислової палати і кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» підписано двосторонню угоду, що сприятиме налагодженню міжнародної кооперації.
Документ про співпрацю підписали голова Литовської автомобільної експортної асоціації, директор Литовського автомобільного кластеру Андріус Ракікас і виконавчий директор запорізького кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» Андрій Карпенко.
Це перший крок до налагодження міжнародної кооперації учасників кластеру Запоріжжя і Литви, реалізації спільних освітніх, ІТ-проєктів.
Відповідати міжнародним стандартам, випускати якісну і конкурентоспроможну продукцію, розвивати транскордонну торгівлю, активно обмінюватися досвідом і впроваджувати нові технології, – такі завдання ставлять перед собою учасники кластерів обох країн.
Нагадаємо, візит був організований у рамках спільного проєкту з Вільнюською торгово-промисловою і ремісничою палатою, що спрямованоий на розвиток кластерного руху і експортних можливостей запорізьких підприємств.
Запорізька делегація зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом України у Литовській Республіці Володимиром Яценківським.
Також відбулася зустріч в Агенції науки, інновацій і технологій, де пройшли В2В-перемовини з представниками кластерів Литви.
Запорізька делегація відвідала компанії Sirvintos LAUGEA – кластер Литовської асоціації автомобільного експорту, UAB BALTIC FILTER – виробництво автомобільних і промислових фільтрів, індустріальний парк Укмерге.
Під час зустрічі у Вільнюській торгово-промисловій і ремісничій палаті разом з експертами проєкту обговорили подальші кроки реалізації програми для розвитку кластерів.

Литовські медіа – про візит запорізької делегації:

https://klaster.lt/uzsienio-rinkose-veikiancios-lietuvos-klasteriu-imones-sulauke-susidomejimo-is-ukrainos/

https://mita.lrv.lt/lt/naujienos/uzsienio-rinkose-veikiancios-lietuvos-klasteriu-imones-sulauke-susidomejimo-is-ukrainos