Казахський бізнес готовий приєднатись до проєктів з відбудови України!

Казахський бізнес готовий приєднатись до проєктів з відбудови України!

Про теми, напрямки й формати співпраці, перезапуск роботи в нинішніх умовах йшлося під час онлайн-конференції української та казахської палат 11 листопада.

Участь у заході взяли Надзвичайний і повноважний посол Республіки Казахстан в Україні Дархан Калетааєв, президент ТПП України Геннадій Чижиков, голова Президіуму та в.о. голови правління Національної палати підприємців Республіки Казахстан «Атамекен» Раімбек Баталов та голова правління Зовнішньоторговельної палати Казахстану Аян Єренов.

Національна палата підприємців Республіки Казахстан “Атамекен” об’єднує понад 1,4 млн представників малого, середнього та великого бізнесу. Зовнішньоторговельна палата є дочірньою організацією «Атамекен»: завданням палати є сприяння бізнесу у пошуку іноземних партнерів, виході на міжнародні ринки та залучення інвестицій до Казахстану.

Зараз серед пріоритетних напрямків діяльності Зовнішньоторговельної палати – робота з країнами Центральної Азії, ЄС та Китаєм.

У Казахстані вважають, що Україну чекає стрімкий повоєнний економічний розвиток. Казахський бізнес зацікавлений у відновленні та налагодженні співпраці з українськими партнерами. За час війни особливих втрат зазнала фармацевтична галузь, одна з ключових в українсько-казахській кооперації.