Інжинірингова компанія Triada Welding впроваджує адитивні технології

Інжинірингова компанія Triada Welding впроваджує адитивні технології

Найближчим часом деталі, надруковані цим роботом, полетять в космос!

За підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» інжинірингова компанія Triada Welding однією з перших впроваджує в Україні технології адитивного вирощування виробів з металу.

Партнерство допомогло компанії розпочати новий напрямок – розробку роботизованих комплексів для адитивного зварювання! Triada Welding вже отримала декілька нових замовлень в цьому напрямку.

Інноваційні інжинірингові рішення в комбінації з ІТ-інфраструктурою дозволять українським машинобудівним компаніям в рази скоротити час виробничого циклу продукції без необхідності виплавки фізичних прототипів. 🏭📈 Процес також зменшує затрати виробництва, а для аерокосмічної галузі продукує легші деталі, що зменшує вартість їх доставки на орбіту.

Таким чином, Програма USAID КЕУ допомагає підприємству вийти на нові ринки та збільшити продажі завдяки впровадженню нових технологій, що є одним з напрямів роботи Програми.

Технологія та обладнання провокує науковий інтерес у студентів та викладачів Національного університету “Запорізька політехніка”, які на цій основі проводять дослідження адитивного виробництва.

Відкриваємо нові обрії з Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»!