Інструменти охорони прав інтелектуальної власності для розвитку бренду та репутації компанії. Відеозапис вебінару

Інструменти охорони прав інтелектуальної власності для розвитку бренду та репутації компанії. Відеозапис вебінару

Практичні поради щодо розвитку бренду та репутації компанії за допомогою інструментів охорони прав інтелектуальної власності – від Анастасії Кожури, керівниці патентно-юридичної компанії ІМЕККО.

24 листопада відбувся черговий вебінар спільного проєкту Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Торговельною маркою можуть бути будь-які позначення, здатні вирізняти товари і послуги одних виробників від інших.

Деякі факти, які важливо пам’ятати про торговельні марки:

  • В Україні чинні свідоцтва про торговельні марки, зареєстровані за національною процедурою та міжнародні реєстрації, яким надано охорону на території України.
  • Свідоцтво на торговельну марку діє протягом 10 років, може продовжуватись на кожні наступні 10 років.
  • Обсяг правової охорони  (межі прав) торговельної марки визначається: зображенням зареєстрованої ТМ, переліком товарів і послуг, для яких ТМ зареєстрована.

Також під час заходу мова йшла про реєстрацію промислових зразків та інші об’єкти інтелектуальної власності.

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

Серія вебінарів триває. Долучайтесь!

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України,  розвитку крафтового виробництва.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.